O nas

przekreślony głośnik

Ponad 30 lat na rynku

Mamy ponad 30-sto letnie doświadczenie w dostarczaniu wysokiej jakości moskitier zasłon oraz uszczelek do okien i drzwi dla klientów z Europy i nie tylko.

Naładowana bateria

Współpraca międzynarodowa

Działamy na międzynarodowym rynku handlowym od ponad 30 lat. Posiadamy sieć zaufanych dostawców i producentów.

Słońce i termometr

Nasi główni odbiorcy

Nasze produkty dostarczamy do marketów oraz wiodących sieci handlowych w Polsce i zagranicą.

Witamy w naszej firmie handlowej, która od 30 lat dostarcza wysokiej jakości moskitiery, okna i drzwi dla klientów z całego świata. Jesteśmy dumni, że jesteśmy jednym z wiodących dostawców w branży i udało nam się zbudować silną reputację dzięki świadczeniu najlepszych produktów i usług dla naszych klientów.

Nasza historia zaczęła się ponad trzydzieści lat temu, kiedy zauważyliśmy potrzebę izolacji nieszczelnych okien i drzwi. Początek naszej działalności opierał się na świadczeniu usług uszczelniania okien i drzwi. Z czasem z firmy usługowej przekształciliśmy się w firmę handlową, która zaczęła dostarczać samoprzylepne uszczelki do okien i drzwi do samodzielnego montażu.

Przez lata dążymy do utrzymywania najwyższych standardów jakości naszych produktów oraz usług. Nasz zespół współpracuje z klientami, aby zrozumieć ich potrzeby i zaoferować spersonalizowane rozwiązania, które spełniają ich wymagania.

Jesteśmy dumni z faktu, że możemy dostarczyć naszym klientom produkty, które nie tylko wyglądają świetnie, ale także zapewniają doskonałą funkcjonalność i trwałość.

Pgum-sill Paweł Kukułka
biuro Pgum-sill uszczelki i moskitiery

Osiągnięty sukces z ostatnich 30 lat można przypisać naszej profesjonalnej załodze oraz determinacji w dążeniu do doskonałości, innowacji i satysfakcji klienta. Inwestowaliśmy w nowe technologie i sprzęt, aby pozostać w naszej branży.

Wszystkim naszym klientom pragniemy podziękować za okazane zaufanie i dotychczasową współpracę.

Skontaktuj się z nami

Chętnie pomożemy Ci znaleźć produkty, które spełnią Twoje oczekiwania i przyniosą Ci zadowolenie z zakupów. Skontaktuj się z nami już teraz!

2024 Pgum-sill® | All Rights reserved | Polityka prywatności